Biznis riešenia

AMX: Technológia SVSI


Prečo sieťové audio-video?

Produktová rodina sieťových médií SVSI do spoločnosti AMX obsahuje AV cez IP video kódery, dekódery, zvukové vysielače a prijímače, sieťové obrazové nahrávače a IP windowing/wall procesory, systémy spracovania videosignálu a tak isto aj systémové riešenia video cez IP aplikácie. SVSI sieťové AV produkty sa inštalujú a používajú pritom jednoducho; podporujú point-to-multipoing stríming a maticovú distribúciu prepínania pre malé i veľké či symetrické alebo nesymetrické zapojenia. Pritom stačí poznať iba koľko zdrojov a kam ich chcete posielať po sieti.


Optimálna distribúcia

Zariadenia SVSI pracujúce na báze IP (internetového protokolu) sú v tom, ako optimálne dokážu spracovať celé spektrum obrazu a zvuku distribuovaného po akomkoľvek segmente sieti či linke – tak lokálnej LAN sieti, optickej linke či nízko-rýchlostného internetového pripojenia. Tieto sieťové AV zariadenia môžu byť nainštalované na existujúcu sieťovú infraštruktúry podniku alebo aj na súkromnú sieť za účelom úspory vyťaženia linky. Celá SVSI produktová rodina ponúka viaceré možnosti ako ovládať routovanie video a audio signálov a tiež možnosti ako ovládať koncové zariadenia cez IR (infračervené), sériové, switch closure a TCP/IP protokoly.


Štandard sieťovej technológie

Distribuovať AV cez vašu sieť je veľmi jednoduché, pretože SVSI AV cez IP kódery/dekódery používajú štandardnú IP kabeláž a technológiu distribúcie zdroju obsahu ku koncovému zariadeniu.


Videomanažment

SVSI riadiace zariadenia pre spracovanie videosignálu podporujú komunikáciu so všetkými SVSI zariadeniami v rámci systému mediálnej distribúcie a vytvárajú tak kompletné distribučné riešenia „od každého zdroja do každej obrazovky“. Flexibilné užívateľské rozhranie umožňuje prístup z vášho desktopu či laptopu, Apple iPadu alebo Android zariadenia.